מועצה אזורית רמת הנגב

 

מרכזיה: 08-6564111 (רב קווי) | פקס: 08-6564100 |
ד.נ. חלוצה, 8551900

מוקד רמת הנגב זמין לשירותכם 24/7 מטלפון קווי 106 מטלפון נייד 0776004033.

חפשו אותנו בחנויות האפליקציות "רמת הנגב"


 

 

מנהלה

לשכת ראש המועצה

טבלת אנשי קשר - לשכת ראש המועצה
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
ערן דורון ראש המועצה 08-6564152 050-5545502 08-6564100 eran@rng.org.il
מירי טוכטרמן מנהלת הלשכה ואחראית אישורי תושב 08-6564152 08-6553296 mirit@rng.org.il
שירה אברהמי דוברת המועצה 08-6564194 052-3849631 08-654100 shiraa@rng.org.il
עו"ד דפנה כהן מנהלת מחלקת גיוס 054-5696833 08-6564100 daphna@rng.org.il
נטע שחם עוזרת ראש המועצה 08-6564194 054-9732723 natas@rng.org.il

מנכ"ל

טבלת אנשי קשר - מנכ"ל המועצה
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
אדוה לויד מנכ"לית המועצה 08-6564123 050-5363513 08-6559235 adva@rng.org.il
סוניה רביבו מזכירות המועצה, עוזרת מנכ"ל ורכזת מתנדבים, שירותי דואר והפצת מידע לתושבים 08-6564111 08-6564100 sonya@rng.org.il
מור אנקרי אחראית מחשוב ומזכירת גזבר המועצה 08-6564123 050-2262303 08-6564100 morc@rng.org.il


 

אגף הכספים

גזברות

טבלת אנשי קשר - גזברות
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
אליעזר בן סעיד גזבר המועצה 08-6564125 050-7282950 eliezer@rng.org.il
אמיר אלחייק עוזר גזבר 08-6564135 050-5890208 amir@rng.org.il

גביה

טבלת אנשי קשר - מחלקת גבייה
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
אורן מרדכי מחלקת גביה 08-6564121 orenm@rng.org.il
שני פיטוסי ראש צוות מחלקת גביה 08-6564179 shanif@rng.org.il

הנהלת חשבונות

טבלת אנשי קשר - הנהלת חשבונות
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
זוהר שוקרי ראש צוות הנהלת חשבונות 08-6564130 08-6564100 zohar@rng.org.il
אירן בראון מתנ"ס, עמותת הספורט, עמותה למען התושב 08-6564131 08-6564100 irenebaron@rng.org.il
מקס מינאייב מועצה, מי רמת הנגב 08-6564148 08-6564100 max@rng.org.il
יונית אשטמקר מועצה ספקים 08-6564164 08-6564100 yonit@rng.org.il
איריס כהן חברה כלכלית ,מפעלי רמת הנגב ותחנת ניסויים 08-6564132 08-6564100 iris@rng.org.il


 

 

אגף הנדסה והתיישבות

צוות האגף

טבלת אנשי קשר - צוות האגף
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
שירה מור יוסף מנהלת האגף, מהנדסת המועצה והועדה המקומית 08-6564186 050-7554171 shiram@rng.org.il
אוה ליפשיץ עוזרת מהנדסת המועצה 08-6564175 054-9788379 08-6564167 ava@rng.org.il
יובל גולדסמן מזכירת אגף הנדסה 08-6564178 08-6564167 mhandasa@rng.org.il
ברני רוזנפלד מנהל תחום תכנון ו- GIS , אחראי נגישות במועצה 08-6564106 054-7279277 berni@rng.org.il

מחלקת בינוי ופיתוח

טבלת אנשי קשר - מחלקת בינוי ופיתוח
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
לאונל מוריליו מנהל פרוייקטים 08-6564102 050-8548646 08-6564167 Leonel@rng.org.il
צורית חפר מנהלת תיאום ובקרה 08-6564119 050-6882922 08-6564167 tsurit@rng.org.il
דניאל אלקיים רכזת תחום תכנון 08-6564198 050-6436794 08-6564167 danielle@rng.org.il

ועדה מקומית

טבלת אנשי קשר - הועדה המקומית לתכנון ובניה
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
הילה שליש מנהלת הועדה המקומית 08-6564129 050-6562539 08-6564188 hilla@rng.org.il
אלונה חובב מידענית הועדה המקומית ובודקת היתרים 08-6564142 08-6564188 vaada@rng.org.il
דוד כהן מפקח הועדה ורישוי עסקים 08-6564170 050-6568044 08-6564100 davidc@rng.org.il

 


 

אגף קהילה וחינוך

 

מנהלה

ד"ר ספי מלכיאור
מנהלת אגף קהילה וחינוך
08-6564181
050-2721271
08-6564100
מאיה אלמליח
מנהלת משאבי חינוך ורכזת צהרונים "ניצנים"
08-6564153
050-7748212
08-6564100
צליל קלימי
מזכירת גיל רך ומרכז טיפולי
08-6564144
050-6828082
08-6564100

 

בתי ספר, גני ילדים וחינוך מיוחד

מיכל פריאל
מנהלת גיל רך גנים
08-6564166
050-5949376
מאיה אלמליח
אשת קשר לחינוך מיוחד
08-6564153
חן גולדמן
מנהלת ביה"ס משאבים
08-6571340
050-6565182
רועי ליפשיץ
מנהל בי"ס "צין"
08-6532085
הלל מאור
מנהל בי"ס "נגב סיני"
050-7586806

 

שרות פסיכולוגי חינוכי

טבלת אנשי קשר - שרות פסיכולוגי חינוכי - שפ"ח
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
אנה רצר מנהלת שפ"ח 08-6564171 anar@rng.org.il
עירית בן שלום מזכירות מחלקת שירות פסיכולוגי חינוכי - שפ"ח 08-6564144 08-6564183

קצינת ביקור סדיר

דורית דלריאה
קצינת ביקור סדיר - קב"סית
08-6564187
052-3837347
 

מחלקת ילדים ונוער

אלון צחור
מנהל מחלקת ילדים ונוער
08-6564147
050-7226999
08-6564100
אורלי זרחין
מזכירת מחלקת ילדים ונוער
08-6564165
050-7740567
08-6564100
בת שבע פטל לביאן
רכזת מוגנות קהילתית
08-6564182
050-3030707
08-6564100
דור כהן
רכז נוער ופרויקטים
050-4355188
08-6564100
יעל רחימפור
רכזת תנועות נוער
08-6564182
052-5551007
08-6564100
 

ספורט חוגים והעשרה

דרור הראל
מנהל מחלקת ספורט חוגים והעשרה
08-6564195
050-7706224
08-6558737
אלונה מילר
מזכירת מחלקת ספורט חוגים והעשרה
08-6564192
חן מדמוני
מזכירת מחלקת ספורט חוגים והעשרה
08-6564192

אוהד גוטמן
מנהל האולפן
08-6564143
052-8509182
08-6558737

מרכז טיפולי

תמרה כהן
מנהלת המרכז הטיפולי
08-6564144
052-8433743
צליל קלימי
מזכירת שפ"ח ומרכז טיפולי
08-6564144
050-6828082
08-6564100
 

מרכז צעירים

ליאור זלוף
מנהלת מרכז צעירים
08-6564112
052-6817282
08-6564100
נטע הוכברג
רכזת מעורבות חברתית
08-6564112
050-7579231
08-6564100
ים אומנסקי
מ"מ רכזת דור צעיר (שנות שירות, חיילים וחיילים משוחררים)
08-6564112
052-4601674
08-6564100
אבישי אדרי
רכז תרבות
052-2250523
08-6564100

 

תרבות

מתן ניומן
מ"מ רכז קהילה ותרבות
08-6564115
054-2130386
08-6564100
 

מרים מיכאליס – רכזת גיל שלישי 
טלפון:  08-6564149  | נייד: 054-2441058 |  דוא"ל: kehila@rng.org.il


מחלקת ביטחון

מוטי זנה
קב"ט ומנהל מחלקת הביטחון
08-6564127
050-5326407
08-6564100
יעקב קמחי
קב"ט מוסדות חינוך וסייר ביטחון
08-6564128
050-5384493
08-6564100
 

המחלקה לשרותים חברתיים

ורד חדידה
מנהלת המחלקה, עו"ס לחוק נוער, יו"ר ועדה לתכניות טיפול והערכה
08-6564163
050-7458097
08-6564183
שלומית ולרשטיין
עו"ס מרחבי, עו"ס לסידרי דין, עו"ס לחוק החוסים, רכזת תחום חירום, סגנית מנהלת, עו"ס קיבוץ רביבים
08-6564197
050-3043940
תמר גובזנסקי
עו"ס מרחבי, עו"ס להב"ה, עו"ס בישובים: קיבוץ משאבי שדה, מרחבעם, שיזף
08-6564145
לירון גנס
עו"ס מרחבי, עו"ס מועדונית, עו"ס בישובים: קיבוץ שדה בוקר, קדש ברנע, כמהין, באר מילכה, עזוז, כפר הנוער ניצנה
08-6564140
054-8022789
אושרת דהן
עו"ס מרחבי, עו"ס מרחב לתעסוקה, עו"ס בישובים: מדרשת בן גוריון, טללים, מחנה טלי
08-6564110
052-6670442
עירית בן שלום
עובדת זכאות, עו"ש ומזכירת המחלקה
08-6564145
08-6564183
 

בכל פניה יש לפנות למזכירות המחלקה או לעובד הסוציאלי המטפל בישוב.

וטרינריה

ד"ר סימונה בראל
רופאה וטרינרית
08-6564172
054-4681309
08-6564100

 

אגף שפ"ה וסביבה

טבלת אנשי קשר - משרדי אגף שפ"ה וסביבה
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
אורן חזן פקח סניטציה ושטחים חקלאיים 050-5244822 pakach@rng.org.il
הילה קפלן מנהלת אגף שפ"ה וסביבה 08-6564168 050-8772888 08-6564199 hilak@rng.org.il
דנה לרנר מ"מ מרכזת תחום אשפה ופרוייקטים 08-6564137 54-3558512 danal@rng.org.il
ורד פסו מזכירת אגף שפ"ה וסביבה 08-6564122 052-3852132 08-6564199 shefa@rng.org.il
אלי חזקיהו פקח סניטציה ושטחים חקלאיים 054-2401486 elih@rng.org.il
יעל גרינוולד מרכזת תחום אשפה ופרוייקטים 08-6564137 052-3115319 08-65641999 yaelg2@rng.org.il
אורלי גלאור רכזת חינוך סביבתי 054-3291637 galororly@gmail.com
רמי בנדו תברואן המועצה 054-8882100

כוח אדם ושכר

טבלת אנשי קשר - כח אדם ושכר
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
טטיאנה חיטמן חשבת שכר 08-6564139 054-7924171 08-6564190 tatyana@rng.org.il
אושרה אורן רכזת שכר 08-6564173 050-2151630 08-6557190 oshrao@rng.org.il

מרכז בריאות

בת שבע שוורץ
מנהלת מרכז הבריאות ומנהלת הסיעוד במרפאה
08-6564176
050-5574566
08-6570589
רחל קלר
מזכירת המרכז
08-6564156
08-6570589
פרנסין נחום
מזכירת פזיוטרפיה ורפואה מקצועית ואינטגרטיבית
08-6564154

 

שותפויות חו"ל

שרותי דת

טבלת אנשי קשר - מחלקת דת
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
הרב מאיר סויסה רב המועצה 050-7282947 08-6564100 (יש לציין: לידי הרב סויסה) meir@rng.org.il

 תחבורה והסעות


 

גופים קשורים

 

החברה הכלכלית

עוזי חבשוש
מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח רמת הנגב
08-6564107
050-7579378
08-6564100
אלינור ברזילי
עוזרת מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח רמת הנגב
08-6564160
058-4488620
08-6564100
 

מרכז יזמות ועסקים

ליאון דוד
מנהל מרכז היזמות והעסקים
054-6177844
סיגל סבן בלילה
מנהלת קהילת האב יזמות
052-6839401
 

מו"פ חקלאי

יענקל'ה מוסקוביץ
מנכ"ל המו"פ
08-6557919
050-4269912
אריאלה זנה
תאום ובקרה
08-6557919
050-4269913

 

אושרת דימשטיין- מי רמת הנגב

טלפון: 08-6557919 | נייד: 050-3960035 | פקס: 08-6557470 | דוא"ל: mei-r.n@mop-rng.org.il