הודעה מטעם ראש המועצה


ח' שבט תשפ"א 21.01.21

תושבות ותושבים יקרים,

כפי שכולכם יודעים, קבינט הקורונה החליט להאריך את הסגר בשל התחלואה הגבוהה. לשמחתי, ברמת הנגב רמת התחלואה נשארה נמוכה, ונכון לכתיבת שורות אלו, יש לנו 3 חולים במועצה. אנו יודעים שמצב זה יכול להשתנות במהירות ואני קורא לכם להמשיך לשמור על ההנחיות.

השבוע הגיע סוף סןף החורף. אני מבקש מכם לפקוח עיניים ולגלות ערנות לאוכלוסיות היותר רגישות בקהילה שלכם, במיוחד בתקופת הסגר. האם יש אנשים הזקוקים לסיוע, למזון או לחימום ומתביישים לבקש. המועצה רוצה לסייע לזקוקים לעזרה. אנא פנו למוקד המועצה 106 או לעו"ס היישוב.

ושיהיה לכולנו חורף חמים, נעים ובריא.

  1. חיסונים.

לשמחתי למעלה מ-90% מתושבי המועצה בגילאי 60+ ולמעלה ממחצית תושבי המועצה מעל גיל 16+ כבר התחסנו.  מבוטחי כללית, יש לעקוב אחר ההודעות שמוציאה המרפאה האזורית כדי להתעדכן מי יכול להגיע להתחסן ומתי.

  1. הרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב לגני הילדים, כיתות א ולתיכון האזורי.

אומנם הילדים בימים אלו בבית, אך אנו כבר נערכים לקראת שנת הלימודים הבאה, בתקווה שתהיה רציפה יותר.  ההרשמה פתוחה לתלמידים העולים לגני משרד החינוך, לכיתות א' ולתיכון רמת הנגב.

אנא הירשמו בהקדם, רישום מוקדם מאפשר לנו להיערך לקראת השנה הבאה באופן הטוב ביותר. הרישום יתבצע באתר זה באופן מקוון ויסתיים בתאריך 15/03/2021. להרשמה לחצו כאן

  1. הפסקות חשמל חוזרות

בתקופה האחרונה רבים מיישובי המועצה חווים הפסקות חשמל רבות.
בעיות באספקת החשמל במועצה נובעת בין היתר מקווי ההולכה הארוכים במיוחד במועצה ואנו פועלים מול חברת החשמל למציאת פתרונות לאספקת חשמל רציפה וטובה ליישובי המועצה.
על מנת לאפשר לכם התושבים שיח ישיר מול חברת החשמל, נקיים שיחות תושבים אגניות עם נציגי חברת החשמל. פרטים מדויקים יישלחו ע"י המזכירים.

  1. ההגבלות לתקופת הסגר

קבינט הקורונה אישר את הארכת הסגר עד לתאריך ה-31.01.21. להנחיות הסגר לחצו כאן

  1. ניוזלטר שבועי.

למרות הסגר (ולפעמים גם בגללו), מלא דברים קורים במועצה. מוזמנים ללחוץ כאן ולהתעדכן במה שקרה השבוע.

אני שב ומזכיר, במידה וחליתם או נחשפתם לחולה קורונה, פעלו על פי הנחיות משרד הבריאות ועדכנו את מזכיר היישוב או אחד מחברי הצח"י.

שלכם,

ערן דורון

ראש המועצה