דלג לתוכן העמוד
טוען...

ריקוד ומחול

רכז תחום מחול וניהול אומנותי: לירן מיכאלי 054-7559223 liransolmi@gmail.com

צוות המורות: אדוה גל ים, צוף יפרח, נווית אזולאי, מיטל סגל, נילי כליפה, עפרי ספר.

'האולפן למחול' בניהולו האמנותי של לירן מיכאלי פותח עונה חדשה מעניינת ומגוונת ומזמין רקדנים ורקדניות להיות חלק מהדבר הגדול הבא.קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ, תנועה יוצרת ועוד מגוון רחב של סגנונות, תוך דגש על חיבור בין שלושה אלמנטים עיקריים: עולם המחול על גווניו, תפיסה חינוכית - תרבותית מובנית וחיבור לקהילה.צוות ההוראה מורכב ממורים, כוריאוגרפים ואנשי מקצוע מתחום המחול, אשר את כולם מאחדת אהבה גדולה לעשייה ויצירה בכלל ובתחום המחול בפרט.

 

תפיסה חינוכית - תרבותית

במהלך העונה, צוות המורים מעביר מערכי שיעור מקצועיים, הדורשים בגרות והתמדה מצד התלמידים. תכונות אלו מסייעות לתלמידים בתחומי חיים אחרים, כמו הרגלי למידה נכונים בבית הספר והצטיינות בפעילויות ספורט. תכנית הלימודים בנויה לרקדנים מכיתה א' ועד יב' ובה מקבלים המשתתפים בכל שנה ערך מוסף המותאם לגילם ולשלב המקצועי בו הם נמצאים.

במהלך השנה, תקבל כל קבוצה שני שיעורים (חובה):האחד- שיעור קלאסי המתבסס על יסודות הבלט הקלאסי שהינם תשתית טכנית ריקודית טובה עבור כל סגנונות המחול, והשני - שיעור המתבסס על טכניקות המחול המודרני והמחול העכשווי, זאת על-פי סגנונות ההוראה השונים. כמו כן, השנה תחודש פעילותה של להקת המחול הייצוגית "חולית רמת הנגב": תלמידים בוגרים  אשר יוכלו לגשת לאודישן ללהקה וישובצו ללהקה הצעירה או הבוגרת ויקבלו שיעורים נוספים במסגרת מערכת השעות במהלך השבוע- הלהקות תייצגנה את האולפן ואת המועצה בהופעות, פסטיבלים, תחרויות ופרויקטים.בכל אחד מהשיעורים נשכלל את היכולת הגופנית, את הקואורדינציה, המוסיקאליות ואת הביטחון העצמי. נלמד מתוך הנאה ופתיחת אופקים, חקר וסקרנות ומתוך ידיעה, שאנו חלק מעולם קסום ונרחב - עולם המחול בארץ ובעולם.

לוח הסעות תשפ"א >

אייקון פייסבוק   ווטסאפ אייקון