חוגים רב-שנתיים, לימודי סמיסטריאלים, קורסים, הרצאות וסדנאות בנושאים שונים.

 

 

גינה לי חביבה

סלע מרום
מדריך גינה לי חביבה
052-2215889

פעילות המשלבת עבודה משותפת ועבודה פרטנית בתחום האדמה והצומח. 

במהלך המפגשים יעברו המשתתפים תהליכי גיבוש ועשייה משותפת.

 


שחמט ילדים

ג'ון קריבין
מדריך שחמט ילדים
052-2712304

שחמט הינו ספורט המוח האולטימטיבי. הוא מלמד ילדים לחשוב
לעומק, לבנות אסטרטגיה ולתכנן לטווחים קצרים, בינוניים וארוכים.
מעבר לכך, משחק השחמט מלהיב ומסעיר חושים ומזמן מפגשים אנושיים רב גילאיים.

 


סדנת נוער- נגרות כפרית

סלע מרום
מדריך סדנת נוער - נגרות כפרית
052-2215889

הפעילות משלבת עבודה משתופת ועבודה פרטנית בתחום הנגרות. במהלך המפגשים יעברו המשתתפים תהליך של גיבוש ועשייה משותפת
במקביל לתהליך של לקיחת אחריות אישית, התמודדות עם עבודות הידיים, חיזוק יכולות קבלה ונתינה.
בנוסף ילמדו המשתתפים על עולם הנגרות, יצירה מחומרים שונים, סוגי עץ ואיכויותיהם, ינסרו, יחברו ויבנו רהיטי גן.

 


קורס DJ

טל אלון חברת "נוער 4 מיוזיק"
מנחה קורס DJ
054-4431442

המחזור השני של קבוצת ה- DJ של רמת נגב יוצא לדרך.
בקורס נלמד את יסודות התקלוט, נלמד להשתמש בכל תוכנות התקלוט הכי חמות שיש; וירטואל דיג'יי, טרקטור, סיראטו ועוד.

 


בלונאות

דודי גבאי
מדריך בלונאות
052-4463187

בואו לגלות את העולם המופלא של יצירות בבלונים. החל מטכניקות בסיסיות ליצירת כלבלב ועד יצירות מורכבות כמו ספיידרמן, נסיכות וכד'.

 


ציור

עפרה יצחק
מורה לציור
054-3090067

במפגשים ייחשפו הילדים לטכניקות עבודה מגוונות ולחומרי ציור שונים. ההדרכה הינה פרטנית, ובכך מאפשרת לכל משתתף להתקדם ע"פ עניין וקצב אישיים בתוך קבוצה רב-גילאית.

 


קרמיקה

רחל צדוק
מורה לקרמיקה
054-5550870

כלי ביטוי לחופש היצירה ופיסול כיד הדמיון, תוך לימוד טכניקות מקצועיות שונות.
במועצה מתקיימים חוגים בפתחת ניצנה ומחנה טלי (רמון), החוגים מיועדים לילדים בכל הגילאים ולמבוגרים.

 


תיאטרון ילדים

גבריאלה חניבד
מורת תאטרון ילדים
054-8377976

נשחק ונפתח את השחקן שבתוכנו, נחווה את עולם הדרמה והדמיון דרך שפת גוף, אימפרוביזציה, קול, תנועה ועוד…

נגבש קבוצה ונספר ביחד את הסיפור הייחודי שלה על הבמה.

 


תיאטרונוער

אבישי חניבד
מורה תיאטרונוער
054-3261524

קבוצת תיאטרונוער רמת נגב תהיה במה לשחקנים צעירים.

נלמד את עקרונות המשחק, אימפרוביזציה עמידה מול קהל ועוד טכניקות ואלמנטים מעולם התיאטרון ונופיע בהזדמנויות שונות לאורך השנה. אז אם זה מדבר אליכם? אז קדימה להירשם!

 


לגו

יניב בן שימול מחברת מהנדסים צעירים
הדרכה לגו
050-5773002

רוצים שילדיכם יסבירו לכם כיצד עובדת מעלית או מכונת כביסה או מהו דיפרנציאל ?
בחוג יוכלו ילדיכם להעשיר את עולמם בתחומי הפיזיקה,המכניקה והרובוטיקה. יפתחו כישורי מוטוריקה עדינה וכישורים חברתיים.

 


מדענים צעירים 

שני חג'בי
מדריכה במדענים צעירים
054-2223990

החוג כולל שילוב, לימוד והתפתחות בתחומי דעת שונים, כגון: מתימטיקה, פיזיקה, הנדסה ותיכנות, יחד עם מחשבה יצירתית, התמודדות עם אתגרים בזמן ובמרחב. כל זאת בסביבה מאפשרת ומכוונת לעבודת צוות והרבה כיף.

 


ניצני מדע

מרכז מדעים ירוחם
חוג חיצוני ניצני מדע
08-6583255

עידוד הסקרנות וחקר העולם בקרב ילדים ובני נוער. הפעילות מתקיימת במרכז המדעים בירוחם.

 


חוג סיירות

ניר אלרום
רכז תחום חוג סיירות
054-6249306

לימודי סיירות וטבע לילדים ולבני נוער האוהבים אתגרים ומרחבים.

 


סדנת תאטרון צעירים

אבישי חניבד
מנחה סדנת תאטרון צעירים
054-3261524

אם יש לכם אהבה לתיאטרון ואתם רוצים לשחק וליצור זאת ההזדמנות שלכם!   

אתם מוזמנים לבוא לפתח את עצמכם ולהוציא את השחקנ/ית שבכם. הצטרפו לקבוצת התאטרון ובואו לעוף על עצמכם. ניקח את היכולות שלכם קדימה ונחליט ביחד עד כמה רחוק נרצה להגיע.

 


מועדון שחמט

אלעד אבלגון
מדריך במועדון השחמט
055-669613

זירת משחקי שחמט פעילה, בהנחיה וליווי של אלעד אבלגון.

 


תרבות יהודית ישראלית

אפרת לדרפיין גלבוע
מנחה חוג תנ"ך כחלק ממיזם 929
054-816949

נלמד את כל פרקי התנ"ך, חמישה פרקים בכל שבוע, בקבוצת לימוד פורה, חושבת, רבת קולות ומגוונת. לימוד חוויתי שיפתח צוהר לארון הספרים ולהיסטוריה שלנו- וכל זאת תוך זיקה לחוג התנ"ך שהתקיים כאן אצלנו בנגב.

 


חוג האזנה העונה ה-34

פרופ' מיכאל וולפה
מנחה חוג האזנה העונה ה-34
050-7579282

החוג יוקדש למגוון רחב של צורות וסגנונות מוזיקליים, ויכניס את המאזינים לעובי הקורה של הצורה המוזיקלית, מן השיר הפשוט ועד לסימפוניה רחבת היריעה, ומה שביניהם.

 


זמרי רמת הנגב

גדעון אפרתי
ניהול מוסיקאלי זמרי רמת הנגב
050-7579153

שלמה הראל
ניהול אדמיניסטרטיבי זמרי רמת הנגב
050-7579153

להקת הזמר הייצוגית של רמת הנגב, בניצוחו של גדעון אפרתי.

 


סדנאות נגרות כפרית- בוגרים

סלע מרום
מדריך סדנאות נגרות כפרית - בוגרים
052-2215889

הפעילות משלבת עבודה משתופת ועבודה פרטנית בתחום הנגרות. במהלך המפגשים יעברו המשתתפים תהליך של גיבוש ועשייה משותפת
במקביל לתהליך של לקיחת אחריות אישית, התמודדות עם עבודות הידיים, חיזוק יכולות קבלה ונתינה.

בנוסף ילמדו המשתתפים על עולם הנגרות, יצירה מחומרים שונים, סוגי עץ ואיכויותיהם, ינסרו, יחברו ויבנו רהיטי גן.

 


סדנת ביבליותרפיה

ענת קונפורטי
מנחת סדנת ביבליותרפיה
058-4399396

ביבליותרפיה הינה גישה טיפולית מתחום ההבעה והיצירה בה נעשה שימוש בקריאה וכתיבה.
באמצעות הכלים הטיפוליים מתאפשר החיבור אל יכולות הכתיבה החבויות בכל אחת מאיתנו.

 


קורס לימודי סאונד וטכנאות אולפן

אהד רוטה
מורה ללימודי סאונד וטכנאות אולפן
050-3687742

אייזק סטודיו ברמת נגב מציעים תוכנית לימודי טכנאות אולפן והקלטה לתושבי רמת נגב והאזור.

במהלך החוג נרכוש כלים שונים, ביניהם יכולות הקלטה עריכה ויצירה אולפנית, מיקס תחזוקה ובניית ציוד.

 


חמישי בבוקר

 


לפרטים: 08-6564115

 

בוקר של למידה לוותיקי המועצה. קורסים במגוון נושאים. פעילות המאפשרת למידה, הרחבת אופקים ומפגש חברתי. תכנית פעילות שנתית