חדשות

סדנת הכשרה להתמודדות תקשורתית בחירום – לדוברי שפות זרות

הציבור מוזמן סדנת הכשרה – כדי לרכוש כלים שיאפשרו בעת חירום להעביר את המסרים שלנו במדיה תקשורתית בינלאומיות בצורה הטובה ביותר. ביום שלישי 2/2/2016 בשעה 17:00 – 20:00 באולם המליאה במועצה


לתושבים
דוברי צ”חי בכל ישובי המועצה 
תושבי באר מילכה , קדש ברנע, כמהין, עזוז, ניצנה

 

בהמשך לסדנת הכשרה להתמודדות עם תקשורת זרה שהתקיימה לפני 3 שנים ( 2012), ביוזמת ארגון פרויקט ישראל (www.theisraelproject.org), אנו עומדים לקיים סדנה נוספת.

 

מתי? ביום שלישי 2/2/2016 בשעה 17:00 – 20:00 באולם המליאה במועצה
למי היא מיועדת? לדוברי צח”י ולדוברי שפות זרות ,
למה ? כדי לרכוש כלים שיאפשרו בעת חירום להעביר את המסרים שלנו במדיה תקשורתית בינלאומיות בצורה הטובה ביותר.
מה נעשה? קצת תיאוריה, סימולציות מול מצלמה, כללים בשפת גוף, העברת מסרים, עמידה מול מצלמה ועמידה בלחצים.

 

הסדנה תתקיים באנגלית !
תושבים המוכנים להתמודד עם האתגר מוזמנים ליצור קשר ולהירשם אצל אדוה לויד דוברת המועצה – נייד 050-5363513 במייל adva@rng.org.il .
הסדנא מוגבלת במספר המשתתפים.

 

פרוייקט ישראל The Israel Project הוא ארגון א-פוליטי עצמאי ללא זיקה ממשלתית כלשהי ללא מטרות רווח העוסק בחינוך ובהסברה, ומספק מידע עובדתי על ישראל והמזרח התיכון לחוגי העיתונות, לאנשי ציבור ולקהל הרחב. הארגון ניצב בחזית המערכה התקשורתית של מדינת ישראל זה עשור שנים ומהווה כתובת הטבעית עבור אנשי העיתונות הזרה. צוותיו נמצאים בשטח בזמן אמת, מסייעים לכתבים הזרים להגיע אל עושי החדשות, ומספקים עובדות ומידע לאלפי עיתונאים ומנהיגים.
כחלק מעבודתו עם העיתונות הזרה בישראל עובד הארגון בשיתוף פעולה עם אזרחים ותושבים אשר מוכנים להעניק ראיונות לתקשורת הזרה, בעיקר בשפה האנגלית (ובשפות נוספות). הניסיון מלמד כי חשיפת הסיפורים האישיים של אזרחים מקומיים תורמת רבות להסברה הישראלית וחושפת את המציאות כפי שהיא.