חדשות

מנכ”ל חברת חשמל הורה לנקוט בצעדים לבחינת מערך החשמל ולטיפול בתקלות. ההפגנה נדחית

לוגו חברת חשמל

לאחר פגישה בין מנכ”ל חברת חשמל לבין ראש המועצה, הוחלט על דחיית ההפגנה שנועדה ליום ראשון 16/6/2013.


בצל כוונת תושבי רמת הנגב להפגין כנגד חברת החשמל, וזאת לאחר חודשים ארוכים בהם סובלים יישובי המועצה ותושביהם מעשרות ואף מאות הפסקות חשמל מידי שנה ללא כל פתרון מצד חברת החשמל, נפגש ראש המועצה שמוליק ריפמן עם מנכ״ל חברת חשמל אלי גליקמן .

 

בתום הדיון בו הציג ריפמן את הבעיות הקשות כתוצאה מהריבוי יוצא הדופן של פסקות החשמל, באזור רמת הנגב הורה מנכ”ל חברת החשמל לסמנכ”ל ולמנהל הנפה לנקוט בשורה של צעדים מידיים בראשם לתעדף את רמת הנגב הן מבחינה תפעולית והן תקציבית על לפתרון משביע רצון של התקלות.כמו כן מינה פרוייקטור שירכז את כל הבעיות ויהי אחראי לבחינת מערך החשמל ולמניעת תקלות. נקבע כי ראש המועצה יקיים קו עידכון ישיר לכל תקלה, הפסקת חשמל ונפילות מתח. ונקבע לו”ז מעקב חודשי לפגישות עדכון שיתקיימו עד להגעה לתוצאות משביעות רצון .

ריפמן :”לנוכח התוצאות הטובות של המפגש כולל הנחיית מנכ”ל חברת החשמל להפוך את תושבי רמת הנגב לקליינטים המרוצים ביותר של חברת החשמל בישראל, הנחתי את כל הגורמים במועצה על הקפאה זמנית פעולות המחאה הציבורית שתוכננו .”

בעקבות תוצאות הפגישה החליט מטה המאבק של התושבים לבטל לעת הזו את ההפגנה שתוכננה לשבוע הבא.

אנו נעקוב ונעמוד בקשר עם הציבור לגבי אופי השירות המתקבל ותדירות התקלות. בתוך חודש ימים תתקיים הערכת מצב ונחליט איך מתקדמים.