חדשות

חג מעלות רמת נגב 2015 – באש ובמים

חג המעלות 2015 - חניכים

ביום שלישי ה17/11/2015 , לאחר שנדחה פעם אחת בגלל מזג האויר, יצאו מעל 500 (!) חניכים ומדריכים רמת נגב לחג המעלות המועצתי למרות האיומים הרבים לגשם. חברי גער”ן 11 מסכמים את האירוע


ביום שלישי ה17/11/2015 , לאחר שנדחה פעם אחת בגלל מזג האויר, יצאנו מעל 500 (!) חניכים ומדריכים רמת נגב לחג המעלות המועצתי למרות האיומים הרבים לגשם.

במסגרת חג המעלות כיתות ד-ו טיילו בנחל נוקד (עץ) וחניכי כיתות ז-ח טיילו במסלול אופניים מצריף בן גוריון למרחב-עם. אחרי בוקר גשום והרבה התייעצויות , יצאנו לדרך. מזג האויר לא מנע מהחניכים האמיצים לסיים את הטיול, להנות בו ומחניכי כיתות ד’ לקבל את החולצות הכחולות תנועה הראשונות שלהם!

לאחר סיום הטיול אכלנו ארוחת ערב מסורתית לתנועות הנוער- נקניקיה בלחמניה והלכנו להתכנס כל החניכים וההורים במתחם הטקס.
בטקס קיבלנו את כיתות ד’ עם הפרחת בלונים בצבעי תנועות הנוער, כל שכבה ברכה שכבה אחרת בברכה לקראת שנת הפעילות והתחלנו בהצגה!
ההצגה דיברה על חייזרים שבאים לכדור הארץ ומתוך הפחד והשוני בינהם, הם רוצים לצאת למלחמה. בסופו של דבר הם מבינים שהם שפטו אחד את השני בלי סיבה מוצדקת וכי אין סיבה שהם לא יוכלו להיות חברים. בין כל סצינה בהצגה הוצגו ריקודים, שירים וסרטונים מושקעים של הישובים אשר החניכים עמלו להכינם במהלך השבועות האחרונים.
בסיום הטקס נהנו כולנו ממפגן אש מרהיב אשר כלל מעל 15 כתובות אש- סמלי התנועות, שמות היישובים, ואפילו מטאור שפגע בכדור הארץ.

 

 

אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות בכדי להודות לכל מי שלקח חלק בקיום חג המעלות 2015:
קודם כל תודה לטרומ”פים (ט’טניקים) המדהימים שלנו, שבלעדיהם לא היינו מצליחים להרים את חג המעלות. תודה לצוות ההדרכה של המועצה אשר לקח חלק לראשונה בחלוץ שבו הקמנו את רב הדברים וליווה והדריך את החניכים במהלך המסלולים.
תודה לכל אגף קהילה וחינוך שעזרו, תמכו וליוו המהלך הדרך.
תודה לכל שאר מחלקות המועצה שעזרו, סייעו בביטחון, בעבודה לקראת ובהכל… וכמובן0תודה ענקית למרחב עם על האירוח הביתי והעזרה בכל.

נתראה שנה הבאה!
מדריכי תנועות הנוער

* נכתב ע”י: גער”ן 11