חדשות

ביקור משלחת אנשי ציבור מקולורדו

ביקור משלחת אנשי ציבור מקולורדו 2015 | Colorado Public Officials Mission to Ramat HaNegev

החודש ביקרה אותנו משלחת מיוחדת של שותפינו בפדרצית יהדות קולוראדו.
המשלחת לאנשי ציבור, היא תכנית שמטרתה להביא אנשי ציבור ועובדי ממשלה מקומיים, מתנדבים וחברים לביקור חינוכי מרוכז בישראל.


החודש ביקרה אותנו משלחת מיוחדת של שותפינו בפדרצית יהדות קולוראדו.

המשלחת לאנשי ציבור 2015, היא תכנית שמטרתה להביא אנשי ציבור ועובדי ממשלה מקומיים, מתנדבים וחברים לביקור חינוכי מרוכז בישראל.

לרבים ממשתתפי המשלחת היתה זו הפעם ראשונה בישראל. בזמן הקצר שהוקצה לנו לקחנו אותם  להכיר קצת את הגאוגרפיה של רמת הנגב, להכיר את התכניות המשותפות שלנו עם קולורדו ולהכיר אנשים מיוחדים בקהילה.

חברי המשלחת ביקרו במרכז ההפעלה לחירום שהוקם בקמפוס המועצה, בסיוע תרומת קהילת דנבר , נפגשו עם אנשי משטרה, יחידת חילוץ ואנשי הביטחון שלנו. כמו כן סיירו בבסיס חייל אוויר רמון בליווי טייס קרב והוצגו בפניהם טכנולוגיות מיוחדות של חייל אוויר.
בקבר דוד בן גוריון נפגשה המשלחת עם תלמידי בית הספר היהודי מדנבר תוכנית HIP שבאו ללמוד עברית עם תלמידי התיכון לחינוך סביבתי.
המו”פ החקלאי, זכה להתפעלות רבה של חברי המשלחת שם הם נחשפו לשיטות ולרציונל הייחודי של המחקר החקלאי המתקיים בו שמסייע לחקלאי רמת הנגב לייצר את המוצרים הכי טובים בעולם.
אחרי ארוחת צהריים טעימה נסעו חברי המשלחת לגבול מצרים למפגש קצר של חיילי גדוד קרקל, על מנת להכיר את משימות והקשיים שהם מתמודדים איתם בכל יום.
לקראת השקיעה הגיעה המשלחת לניצנה, שם נפגשה עם המנכ”ל דוד פלמח, אנשי צוות ומשתתפי התוכניות המבורכות בניצנה הנותנות כל כך הרבה לצעירים שלנו.